Úspěchy mládežnických družstev

  • 1973 mistrovství Československa v Přerově 2. místo
  • 1974 mistrovství Československa ve Spišské Nové Vsi 3. místo
  • mistrovství Československa ve Vsetíně 3. místo
  • mistrovství Československa v Karlových Varech 3. místo
  • další účasti v užších finále
  • po vzniku dlouhodobých soutěží dorostu náš dorost hrál převážně a pravidelně 2. ligu 
  • v jedné sezoně jsme měli ve 2. lize dorostu dvě družstva 
  • v roce 2008 dorost postoupil do nejvyšší ligové soutěže

Úspěchy jednotlivců v mládežnických kategoriích:

  • Josef Anderko      - mistr Československa 1973 v Přerově - dorost
  • Daniel Neumann   - mistr České republiky 2010 v Horním Benešově- dorost
  • Jaroslav Hampl    - 3. místo mistrovství Česka v Karlových Varech- dorost     
  • Tomáš Adamů     - 3. místo mistrovství ČR 1999 v Náchodě
  • Michal Vlček       - 3. místo Pohár mladých nadějí 1999, 2. místo Pohár mladých nadějí 1998, 3. místo mistrovství České republiky 1998
  • Schuster Štěpán  - bronz z MS dorostu v Blansku 1998 v soutěži družstev
  • v roce 2011 se stal D. Neumann mistrem světa ve sprintu jednotlivců dorostu na MS v Sarajevu
  • na stejném MS vybojoval ještě v soutěži tandemů světový bronz

 

Úspěchy družstev dospělích:

  • Již na Bedenské kuželně se hrála soutěž pod názvem liga.
  • II. liga, která se hrála na 6x 100 HS
  • II. liga, která se hrála na 6x 200 HS- ovšem tato soutěž se musela odehrát na dvoudráze a to znamenalo stěhování našeho A týmu do Trutnova, kde soutěž hráli.
  • Další ligoví milník v historii kosteleckých kuželek se už traduje do doby, kdy kuželna sídlila v Nerudově ulici.
  • V roce 1998 se z krajského postoupilo do III. Ligy
  • V roce 2008 se po usilovném snažení povedl návrat do III. ligy
  • V dobách, kdy se liga v Kostelci nehrála, hrál se buď kraj či divize, patřil Červený Kostelec ke špičce těchto soutěží a patřil mezi kandidáty na postup.
  • Vítěz III. ligy a postup do druhé nejvyšší soutěže 2012/13
  • 2013/2014 účast ve II. KLM (druhá nejvyšší soutěž v ČR)
  • 2014/15 účast družstva Červený Kostelec-Primátor Náchod (družstvo složené z 90% odchovaanců kosteleckého oddílu)
  • 2015/2016 TJ Červený Kostelec  nejvyšší soutěž, I. KLM

Významné úspěchy a milníky dospělých

Ženy:

  • Dana Adamů- II. liga žen, I. liga žen –Náchod
  • Hana Zelinková- II. liga žen, v baráži o I. ligu žen pomáhala úspěšně Náchodu

Muži:

  • Kareš Otto  - III. liga Náchod
  • Anderko Josef – III. liga Náchod, oblékal také dres českosloven. reprezentace
  • Kejzlar Zdeněk- I. KLM  Poříčí, II.KLM  Trutnov
  • Adamů Tomáš – I. KLM  Poříčí, II. KLM SKK Hořice, III. KLM  SKK Náchod
  • Kejzlar Petr -  II. KLM Trutnov , v jednom utkání oblékl dres seniorské reprezentace  
  • Pavel Kudrnáč - kostelecký odchovanec, který přestoupil do Náchode, kterému významnou měrou pomohl k postupu do nejvyšší soutěže a s ním pak vybojoval stříbro
  • Schuster Štěpán - III. KLM Č. Kostelec, I. KLM TJ Poříčí, III. KLM SKK Náchod ,,B"